Obed u vinára

17 apríla, 2015 under Čo dnes na obed

obed Miest, kde sa dá vo Veľkom Krtíši naobedovať, je nespočet. No ak sa chcete naobedovať v kľude a chcete si vychutnať lahodné chute, máte jedinú možnosť. PENZIÓN U VINÁRA na okraji mesta. Je ideálnym miestom aj na pracovný obed s obchodnými partnermi s pohárikom miestneho vína.

Obedové menu vo väčšine reštaurácií v meste sa podobajú ako vajce vajcu. No kto hľadá zdravé jedlá a kvalitné služby, musí mimo centra. PENZIÓN U VINÁRA svojím návštevníkom ponúka čerstvé suroviny, pretavené do chutných porcií a niečo naviac: Príjemný pobyt a gurmánsky zážitok.

Vzdialenosť od centra mesta je skôr výhodou. Sem si nikto len tak nezaskočí na rýchly obed, sem musíte prísť autom a najlepšie s dobrou partiou. Spojenie jedla s vínom je vyústením takejto situácie a poludňajšie jedlo sa potom stáva udalosťou, pri ktorej môžete prerokovať v príjemnom prostredí všetky dôležité otázky obchodu.

obeduvinara

Pri návšteve penziónu si nemôžete nevšimnúť rodinné prostredie, ktoré tu panuje. To láka potom nie len k tomu zájsť si sem s priateľmi na večeru, ale aj objednať si priestory PENZIÓNU U VINÁRA na večierok. Nejeden novomanželský pár využil príležitosť na konanie svadby, pretože sa tu spája nová kuchyňa, príjemné prostredie a možnosť ubytovania, keď na niektorého z hostí je zábava až príliš náročná.

Či už vám chutia tradičné slovenské jedlá alebo obľubujete zdravé jedlá, tu sa vždy môžete spoľahnúť, že na ich prípravu boli použité iba čerstvé suroviny. Veď to inak ani nejde v kraji, ktorý je známy svojou poľnohospodárskou produkciou a kde je takmer každý záhradkár a pestovateľ. Ovocinárstvo a zeleninárstvo dopĺňajú vinice, ich plochy môžete vidieť všade v okolí. Čerstvých surovín je tu všade navôkol nadostač.

Keď ochutnáte dobrý obed v PENZIÓNE U VINÁRA, tak vás iste neprekvapí, že sem môžete zájsť s rodinou aj na večeru a stráviť spolu s najbližšími pekné chvíle za pomoci ochotného personálu penziónu. Osláviť tak môžete nie len narodeniny alebo významný míľnik v živote, ale aj maturitu či promócie. Alebo rovno usporiadať rodinnú akciu väčšieho rozsahu. Na kvalitné služby, rodinné prostredie a príjemný pobyt v Penzióne u vinára sa vždy môžete spoľahnúť.

comments: 0 » značky: , , ,

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>