Otvorený nový Kaufland vo Veľkom Krtíši

3 marca, 2015 under Všeobecné

Koncom februára otvorila sieť predajní Kaufland novú pobočku vo Veľkom Krtíši. A hoci prvé dva dni otvorenia sprevádzala eufória nakupujúcich, spojená s možnosťou súťažiť o zaujímavé ceny, pre mnohých ľudí bude táto predajňa na kraji mesta zaujímavá aj neskôr.

Na mieste rozsiahlej trávnatej plochy pri potoku, neďaleko severojužného obchvatu centra mesta, vyrástlo obrovské asfaltové parkovisko a spolu s ním rozsiahly nákupný objekt. Pre domácich je zaujímavé najmä to, že starý most pre osobné autá v blízkosti futbalového štadióna bol nahradený úplne novým a okolo Kauflandu bude teraz možné bez problémov prejsť autom z obchvatu rovno do centra mesta.

Pre cykloturistov je zaujímavé ale to, že Kaufland dbá na ich potreby a pri boxoch s nákupnými vozíkmi sú aj kovové pozinkované stojany na bicykle. Pri uzamknutí sa o ne nemusíte báť, že by ich nejaký neskúsený vodič auta poškodil, pretože priestor pre bicykle je vyznačený masívnymi oceľovými stĺpmi. Vaše stroje sú tak bezpečne chránené pred nárazmi áut.

Nákupné centrá Kaufland ponúkajú hneď pri vstupe možnosť použiť WC, ktoré sú vždy čisté a tiež sa tu máte možnosť opláchnuť od prachu ciest. Potom vám už nič nebráni nakúpiť si zásoby potravín na ďalšiu cestu alebo sa osviežiť kávou v minicukrárničke.

Dostatočne veľké parkovisko pri Kauflande a futbalovom štadióne umožňuje prísť autom do Veľkého Krtíša a po zložení bicyklov z nosiča pokračovať za krásami okresu po dvoch kolesách. Najmä juhovýchodná a juhozápadná časť okresu ponúka dobré cesty v malebnej krajine aj menej skúseným cyklistom a cykloturistom so slabšou kondíciou. Novootvorený Kaufland vo Veľkom Krtíši sa tak môže stať nie len cieľom nákupných návštev pre obyvateľov okresu, ale aj východzím miestom pre výletníkov, ktorí zavítajú do tohto kraja spoznávať jeho prírodné krásy.

comments: 0 » značky: ,

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>