Predokenné žalúzie pre príjemnú pohodu

27 júla, 2015 under Všeobecné

Máme radi svetlé miestnosti s veľkými oknami, ale v dňoch plných slnka, ako vládnu v týchto dňoch, by sme uvítali menej slniečka a tým aj menej tepla v dome. Väčšina domov, ktoré majú vymenené staré okná za nové, alebo boli dokončené v nedávnej dobe, disponujú okennými žalúziami vnútri domu. Sú skvelé pre reguláciu svetla v dome, ale málo účinné proti letnému teplu zo slnka. Pre takéto tienenie odporúčame vonkajšie žalúzie.

Z profilovaného hliníkového plechu, teda odolné korózii, vyrobené vonkajšie žalúzie sa montujú, ako názov napovedá, z vonkajšej strany okien. Jednotlivé lamely je možné naklápať alebo ako celok žalúzie vytiahnuť a tým regulovať množstvo svetla a tepla, ktoré do domu cez okná vpustíme.

Obľúbené vonkajšie žalúzie ovládate zvnútra, teda v pohodlí miestnosti kľučkou, alebo v komfortnejšom prevedení elektrickým motorom. Konštrukcia umožňuje používať diaľkové ovládanie a systém vonkajších žalúzií doplniť automatickými senzormi. Tie merajú teplotu v miestnostiach a v závislosti na intenzite slnečného svitu regulujú úroveň tienenia žalúziami. Celý systém je doplnený bezpečnostným prvkom, ten v prípade silnejšieho vetra automaticky žalúzie vytiahne, tým ich chráni pred poškodením vetrom.

zaluzie

Špecializovaný výrobca s tradíciou a skúsenosťou v odbore tienenia pre vás vyrobí a namontuje vonkajšie žalúzie, stačí kontaktovať dodávateľa. Osadenie vonkajších žalúzií na oknách orientovaných na južnú a západnú stranu zníži teplotu v izbách vášho domu a tým ušetrí peniaze za fungovanie klimatizácie.

Vonkajšie žalúzie z hliníka sa vyznačujú dlhou životnosťou, spoľahlivou funkčnosťou a odolnosťou poveternostným vplyvom. Spolu s rýchlym a profesionálnym pozáručným servisom a atraktívnou cenou získate pre svoj dom užitočný doplnok. Zvýrazní váš dom a pomôže vám zlepšiť bývanie v ňom.

comments: 0 »

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>