Penzión u vinára

penzion Možnosti ubytovania vo Veľkom Krtíši boli nedávno rozšírené o nový PENZIÓN U VINÁRA. Ako už názov napovedá, nenájdete ho nikde v rušnom centre mesta, ale v pokojnom prostredí neďaleko viníc na začiatku mesta. Ak je vaším koníčkom aj gurmánstvo, potom je PENZIÓN U VINÁRA vaším cieľom.

Svojou polohou umožňuje podnikať výlety do okolia aj bez toho, že by ste museli navštíviť centrum mesta. Alebo že by ste ho museli hľadať a blúdiť po krivoľakých uličkách. Je prvým objektom na vjazde do Veľkého Krtíša od západu, od Dolných Plachtiniec a nemôžete ho minúť.

Penzión je dobrou východiskovou základňou pre cykloturistov, odtiaľto môžete podnikať výlety do okolia. Okres Veľký Krtíš je poľnohospodárskym krajom, takže tu nenarazíte na negatívne stopy priemyselnej produkcie a aj okresné cesty, spájajúce jednotlivé obce, sú minimálne vyťažené automobilovou dopravou, teda sa tu môžete smelo a bezpečne voziť na bicykloch a kochať sa krásou krajiny.

Po návrate z výletu vás v penzióne čakajú nie len pohodlne zariadené izby, ale aj reštaurácia s výbornou kuchyňou. Pripravia vám nie len domáce jedlá zo vždy čerstvých surovín, ale večer môžete stráviť ochutnávkou miestnych vín, ktorými je okres známy. Tradícia pestovania viniča siaha hlboko do minulosti a množstvo starostlivo obrábaných viníc uvidíte pri svojich výletoch po okolí.

penzionuvinara

Okrem reštaurácie s bohato vybavenou kuchyňou a komfortnými izbami penzión disponuje aj vlastným uzatvoreným parkoviskom pre osobné automobily svojich návštevníkov.

Dostatočný počet parkovacích miest, ako aj miest v reštaurácii a jednotlivých salónikoch spolu s ubytovacou kapacitou robí penzión vyhľadávaným miestom pre firemné večierky alebo semináre a výjazdové pracovné porady.

Pokojné miesto predurčuje PENZIÓN U VINÁRA nie len pre trávenie dovoleniek, ale je vhodný aj ako miesto pre ubytovanie na služobných cestách obchodníkov. Po náročnom dni tu môžete zakotviť na dobrú a chutnú večeru a po výdatnom spánku sa posilniť raňajkami pred ďalším pracovným dňom. Pokiaľ krajom len prechádzate, zastavte sa ochutnať slovenské jedlá tunajšieho šéfkuchára, než sa vydáte na ďalšiu cestu. Zastaviť sa v PENZIÓNE U VINÁRA sa oplatí.Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>